Kadın Hastalıkları Uzmanının Vajinusmus Tedavisinde Önerilen Seks Oyuncaklarını Anlattığı Semineri Gündem Oldu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Pınar Kadiroğulları’nın vajinusmus tedavisinde tavsiye edilen seks oyuncaklarını anlattığı bir seminer görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.

Seminere ait görüntüleri Instagram hesabından paylaşan Doç. Dr. Pınar Kadiroğulları, o anlarda psikolojik ve fizyolojik nedenlerden ötürü cinsel ilişki sırasında vajinaya girişin engellenmesi durumu olan vajinismusu anlattı.

Vajinusmusu anlatan Kadiroğulları, daha sonra ise vajinadaki kasların cinsel ilişki sırasında olması gereken esnekliğe ulaşması için kullanılan yöntemleri ve kullanılan seks oyuncaklarını anlattı.

Seks oyuncağının nasıl kullanılması gerektiğini anlatan Kadiroğulları o seminerde ise, ‘Amaç klitorisi uyarmak. 10 dakika kadar tuttuğunuz zaman ilişkiye acayip hazır hale geleceksiniz. O gün canınız istemedi, partneriniz istedi, hadi önden bir hazırlanayım, gönlüm kalmasın dediniz. Biraz kullanın zaten siz de istemeye başlayacaksınız. Ha partner yok, buna devam edin, 20 dakika yakın sürdüğünüzde, klitorise de odaklandığınızda maksimum orgazma ulaşırsınız’ dedi.

O seminere ait görüntüler ise sosyal medyada gündem oldu: ?

O görüntülere gelen yorumlar: ?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir