Ronaldinho, Survivor için kaç para aldı? Acun Ilıcalı iddiası gündem oldu

Bu sezon ‘All Star’ formatında ekranlara gelen Survivor’ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta gerçekleşen ada konseyinde büyük bir sürprize imza atmış ve fenomen yarışmaya dünyaca ünlü bir ismin konuk olacağını açıklamıştı.

Ronaldinho Gaocho’nun Survivor 2024’e katılması Türkiye’de olduğu kadar Brezilya’da da gündem oldu. Brezilya spor basını, Acun Ilıcalı’nın çok izlenen programında boy gösteren eski futbolcu için övgü dolu yorumlarda bulundu.

DÜNYA FUTBOLUNA DAMGA VURDU!

Ronaldinho, All Star’daki ayuak tenisi ve futbol maçında sergilediği performanslarla büyük seyir zevki sundu. Eski futbolcunun rövaşatası ise Survivor izleyicisini; Paris Saint Germain, Barcelona ve Milan döneminde futbolseverlere yaşattığı o muazzam zamanlara götürdü.

YETENEĞİNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEMİŞ

Ronaldinho, dünya genelinde hâlâ çok sevilen ve popülerliği koruyan bir isim olduğunu kanıtladı. 43 yaşındaki Brezilyalı yıldız, yeşil sahalara veda etmesinden yıllar sonra da yeteneğinden hiçbir şey kaybetmediğini de göstermiş oldu.

‘150 BİN DOLAR’ İDDİASI!

Brezilya’da ayrıca Ronaldinho’ya, Survivor All Star 2024’e katılması için ne kadar ücret ödendiği konuşuluyor. Acun Ilıcalı’nın, dünyaca ünlü eski futbolcuya 100 ila 150 bin dolar (yaklaşık 3 milyon TL-4.5 milyon TL) arasında bir ödeme yaptığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir